Lyžování - Ubytování Dolní Morava


  • Ski centrum Dolní Morava je svou polohou a drsným horským klimatem ideálním místem pro všechny milovníky zimních sportů. Krása tohoto údolí byla známa donedávna především lyžařským labužníkům. Túry masívem Králického Sněžníku patří k tomu nejúžasnějšímu, co příroda naší vlasti může nabídnout. Na milovníky bílé stopy čeká 20 km vyznačených a upravovaných stop.Největší překvapení zažijí ovšem příznivci sjezdového lyžování, a to zejména ti, kteří si zvykli na lyžařské terény renomovaných alpských středisek a z domácích uznávají maximálně Špindlerův Mlýn. Ski areál Dolní Morava zasazený do severního úbočí údolí nabízí jak délkou, tak především členitostí tratí výjimečnou možnost předvést své lyžařské schopnosti a zažít tu pravou radost z precizně vykrojeného carvingového oblouku.

  • Skiregion Buková hora nabízí síť sjezdových tratí o celkové délce 6,1km s možností technického zasněžování. Všechny tratě jsou denně upravovány. Terén je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé lyžaře a na své si přijdou i snowboardoví nadšenci. Terény na obou stranách Bukové hory nabízí velké možnosti sportovního vyžití a obě údolí mají svá kouzla.

  • Ski areál Šanov na rozhraní Orlických hor a pohoří Kralického Sněžníku, ve stejnomenné podhorské obci u města Králíky, nabízí sejzdovky na severních svazích vrchu Luzný (718 m n. m.). Lyžařský vlek 500 m a 200 m pro začátečníky a děti, snowpark. Další služby: občerstvení, lyžařská škola, půjčovna skútrú, večerní lyžování, technické zasněžování.
 O chatě
 Králíky - Horní Orlice
 Lyžování
 Tipy na výlet
 Ceník
 Fotogalerie
 Kontakt
 Vila Anna
Chata Anna